Orijinal ve En Ucuz Juul Pod Fiyatları Sipariş Verin

Orijinal ve En Ucuz Juul Pod Fiyatları Sipariş Verin

Juul Pod Fiyat en ucuz ve en hızlı teslimat imkanı ile sitemizden güvenle adresinize gönderim sağlanmaktadır. Kapıda ödeme imkanı ve hızlı gönderi seçenekleri ile Tüm Juul Pods kartuş çeşitlerini sitemizden güvenle satın alabilirsiniz. Sitemizde yer alan tüm JUULPods paketleri içerisinde 4 adet kartuş bulunmakta olup, her kartuş 1.7 ml olarak 200 – 300 arası çekime tekabül etmektedir.

JUUL Pod Likit Seçenekleri ile Satın Al
Sitemizde yer alan JUUL POD ürünleri geniş stok yelpazesinde özel aroma çeşitlerinde mevcut olup, en beğenilen ve en kaliteli Juul Likit çeşitlerinin satışına orijinal olarak yer vermiş bulunmaktayız.

JUUL Pod Nedir?
Son derece portatif JUUL vaping cihazı, kullanıcıların kullanım kolaylığının keyfini çıkarmasını sağlamak için kapalı pod sisteminde JUUL podları kullanır. Her kapsül, sigarayı bırakmaya çalışırken aradıkları alternatif nikotin deneyimini sağlamak için Salt Likit içerir.

JUUL Pod Ne kadar Gider?
Juul Pod kartuşları 1.7 ml olarak 200 – 300 arası puff çekime tekabül etmektedir. Günlük olarak ise, kullanıma bağlı olarak, bir pod 1 gün yada 1,5 gün kadar gitmektedir. %5.0 podlarda bu süre nikotin oranı yüksek olduğu için bazen 2 günü bulan kullanıcılar mevcuttur. %1.8 oranında ki podların nikotin oranları %5.0’a göre daha az olduğu için kullanımı da daha fazla oluyor.