Juul 2 başlangıç ​​kiti

 

Juul 2 başlangıç ​​kiti, elektronik sigaraya başlamak istediğiniz her şeyi içeren hepsi bir arada bir pakettir. İşte kutuyla birlikte gelenler:

 • Bir Temmuz 2 cihazı
 • Bir adet manyetik Juul 2 şarj istasyonu
 • İki paket Juul 2 kapsül (altı çeşit mevcuttur)

Juul 2 başlangıç kullanımı en kolay olanıdır. Kiti açın ve Juul 2 cihazını çıkarın. Bu cihaz %40 ön şarjla geliyor, bu haliyle kullanabilirsiniz ancak elektronik sigara kullanmadan önce en az bir kez tam şarj etmenizi öneririm. Şimdi kapsül paketini açın ve Juul cihazına yerleştirin. Bu kadar; en son Juul 2 pod elektronik sigaranız solunmaya hazır. Pod bittiğinde, yenisini yerleştirin.

Juul 2’nin Artıları ve Eksileri

Artıları

 • Hem Juul Original hem de Juul 2 cihazları kullanışlı ve kullanıcı dostu olacak şekilde tasarlanmıştır.
 • Şık tasarımı ve küçük boyutu, kullanımını farklı kılar.
 • Juul 2 başlangıç ​​kiti, Juul orijinalinden daha geniş bir lezzet seçeneği yelpazesiyle birlikte gelir.
 • Juul 2 cihazı gelişmiş teknoloji ve güvenlik özellikleriyle birlikte gelir.
 • Juul 2’nin şarj sistemi de güncellendi.
 • Pil daha güçlüdür ve selefi Juul orijinalinden daha uzun ömürlüdür.

Eksileri

 • Juul 2 başlangıç ​​kiti diğer pod kit seçeneklerine göre daha pahalıdır.
 • Pek çok uzman, tek kullanımlık bir kapsülün önemli miktarda atık üretebileceğinden, Juul kapsülleriyle ilgili çevresel kaygılar olduğunu gösterdi.
 • Piyasada Juul kapsüllerinin gerçek olanları tanımlamayı zorlaştıran ve dolayısıyla ek sağlık risklerine neden olan birçok sahte versiyonu bulunmaktadır.
 • Diğer bir dezavantaj ise watt kontrolü veya sıcaklık kontrolü ayarının bulunmamasıdır; dolayısıyla elektronik sigara oturumunuzu özelleştiremezsiniz.

Boyutlar ve ağırlık

Juul 2’nin boyutları aşağıdaki gibidir.

 • Juul 2 başlangıç ​​kiti paketi: 118 mm × 86 mm × 27 mm
 • Temmuz 2 cihazı: 95 mm × 18 mm × 10 mm
 • Temmuz 2 kapsülü: 35 mm × 18 mm × 7 mm

Juul 2’nin genel görünümü orijinal Juul ile hemen hemen aynıdır ancak bir dizi iyileştirme ve gelişmiş özelliğe sahiptir. Cihazın kendisi yaklaşık 20 gram ağırlığında ve her bir kapsülün ağırlığı ise 4 gram civarında. Tüm Juul 2 kitinin ambalajıyla birlikte toplam ağırlığı yaklaşık 50 gramdır. Vape’nin şekli yuvarlatılmış kenarlı dikdörtgen şeklindedir ve gövde için kullanılan malzeme alüminyumdur. 

Çekme direnci, buhar üretimi ve boğaz vuruşu.

Juul 2, daha tatmin edici bulutlar ve zengin tatlar yaratmak için özel olarak tasarlanmıştır. Gelişmiş ısıtma elemanı, Juul 2 kapsüllerinde bulunan e-likiti buharlaştırır ve daha sonra vape kullanıcısı tarafından solunan bulutları üretir. Juul 2’de fark ettiğim önemli bir gelişme, buharlarının her nefeste oldukça tutarlı kalmasıdır. Ancak bulutların çok sayıda buharı takip etmesi veya iletmesi konusunda pek iyi değil.

Her nefesin boğaz vuruşu size boğazda tatmin edici bir sıcaklık ve gerginlik hissi verir ve geleneksel sigara içme vuruşuna oldukça benzer bir his verir. Sigara deneyimini kopyalamak isteyenlere hitap etmesi Juul 2’nin temel özelliklerinden biridir. Boğaz vuruşunun gücü her kapsül aromasına göre değişebilir. Bazı tatlar diğerlerinden daha güçlü bir vuruş sağlar.

Bu güncellenmiş Juul kapsülünün çekme direnci biraz sıkı, bu da bulutları solumak için biraz kuvvetle nefes almanız gerekebileceği anlamına geliyor. Bununla birlikte, eski moda e-sigara kullanıcıları, aynı düzeyde güç gerektiren geleneksel sigara içmeyi taklit ettiği için bundan rahatsız olmayabilir. Ancak daha gevşek elektronik sigara çekmeye alışkın biriyseniz Juul 2 çekme direnci biraz zor veya sıkı gelebilir. Juul 2, çekme direncini ayarlamak için herhangi bir ayar sunmuyor, dolayısıyla aynı ayara uyum sağlamanız gerekecek.

 

Geliştirilmiş Pil performansı

Juul 2 elektronik sigara seanslarınızı daha uzun ömürlü ve sakin hale getirmek için ekstra %20 pil gücüyle birlikte gelir. Birçok fork, Juul orijinalinin her zaman şarj edilmesi gereken pil ömründen şikayetçiydi. Şirket, tüm bu şikayetlere Temmuz 2’deki bu son güncellemeyle yanıt verdi.

Akıllı telefon bağlantısı

Akıllı telefon bağlantısı

Artık Juul 2 cihazınızı Juul Uygulaması yardımıyla akıllı telefonunuza bağlayabilirsiniz. Juul 2 pod sisteminizi Juul Uygulamasına bağlamak için adım adım kılavuz.

 • Juul mobil uygulamasını Google Play Store’dan indirin.
 • Akıllı telefonunuzun Bluetooth bağlantısını açın.
 • Şimdi açmak için Uygulama simgesine dokunun ve talimatları izleyin.
 • Bağlantıyı sağlamak için cihazı Android telefonunuzun 10 fit (3 metre) yakınında tutun.
 • Juul 2 cihazınızı mavi ışıkları yanıp sönmeye başlayana kadar sallayın.
 • Cihazınız akıllı telefona başarıyla bağlandığında tüm ışıkları mavi renkte yanıp sönecektir.

Juul 2 yardımcı uygulaması Android kullanıcılarına çok çeşitli özellikler sunuyor. Juul Uygulamasındaki kullanım ve veriler sekmesi, cihaz kullanımınızı izlemenize olanak tanır. Günlük, haftalık veya aylık olarak çekilen nefes sayısını takip edebilirsiniz. Bu özellik, nikotin alımını sınırlamaya çalışanlar için faydalıdır. Ayrıca Juul 2 cihazınızın yerini akıllı telefonun üç metrelik menzili içindeyse bulabilirsiniz. Ancak cihazınız telefonun kapsama alanı dışındaysa Uygulama, cihazın bağlantısı kesilmeden önceki son konumu gösterecektir. Ayrıca, cihazın yakınında olduğunuzda onu bulmanıza yardımcı olmak için bir zil sesi çalar.

Ayrıca, kapsüldeki e-meyve suyu miktarı, pil seviyesi, tadı ve gücü de dahil olmak üzere, cihazınızla ilgili tüm ayrıntılı bilgileri Uygulamada alırsınız. Üstelik Juul cihazınızı bu Uygulama aracılığıyla kilitleyebilirsiniz. Bu muhteşem özellik, sizin yokluğunuzda veya kaybetmeniz durumunda e-sigara cihazınızı başka hiç kimsenin kullanmaya çalışmamasını sağlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir