Neden Yaşınızı Doğrulamanızı İstiyoruz?

Ürünlerimizin yalnızca reşit olan kişiler tarafından satın alınabilmesini sağlamamız gerekiyor. Türkiye ve AB yasalarına göre, 18 yaşın altındaki tüm bireylere elektronik sigara ve nikotin dağıtmayı amaçlayan herhangi bir ürünün satışı yasa dışıdır. Müşterilerimizin ürünlerimizi satın almak için güvenli ve yasal bir yaşta olduklarından emin olmak için şunu rica ediyoruz: hesap oluştururken veya ödeme sırasında misafir olarak sipariş verirken yaşlarını doğrulamayı kabul ederler.

Yaşınızı Nasıl Doğrularız?

Jull.net.tr sipariş verdiğinizde, tam kayıtlı adınızı, fatura adresinizi ve doğum tarihinizi girmeniz istenecektir. Bu bilgilerin ehliyetinizde, seçmen kütüğünüzde veya Birleşik Krallık kredi kartınızda göründüğü gibi doğru bir şekilde girilmesi gerekir. Bu bilgilerle yaşınızı doğrulayabilir ve siparişinize devam edebiliriz.

Kişisel Verileriniz jull.net.tr ile Güvende

Bu, bizde bir hesap oluşturduğunuz sürece yaşınızı yalnızca bir kez doğrulamanız gerektiği ve ileride bize vereceğiniz tüm siparişlerin başka bir yaş doğrulaması gerektirmeden doğrudan iletileceği anlamına gelir.