Şartlar ve Koşullar

Sitemizdeki web sayfaları ve ona bağlı tüm sayfalar (vaporesso.org)  İSTANBUL adresindeki firmanın malıdır ve onun tarafından işletilir. Sizler (‘Kullanıcı’) sitede sunulan tüm hizmetleri kullanırken aşağıdaki şartlara tabi olduğunuzu, sitedeki hizmetten yararlanmakla ve kullanmaya devam etmekle; Bağlı olduğunuz yasalara göre sözleşme imzalama hakkına, yetkisine ve hukuki ehliyetine sahip ve 18 yaşın üzerinde olduğunuzu, bu sözleşmeyi okuduğunuzu, anladığınızı ve sözleşmede yazan şartlarla bağlı olduğunuzu kabul etmiş sayılırsınız.

MESAFELİ SATIŞ SÖZLEŞMESİ Mesafeli Satış Sözleşmesi Sitemizde 18 yaşından küçükler alışveriş yapamazlar.

MESAFELİ SATIŞ SÖZLEŞMESİ MADDE

ÖZLEŞMENİN TARAFLARI SATICI: Ünvanı : JULL.NET.TR

ALICI Adı/Soyadı Varsa: Ünvanı: ….. Adresi : ….. Telefon: ….. E-posta: ….. MADDE 2- SÖZLESMENIN KONUSU: İş bu sözleşmenin konusu, Alıcının Satıcıya ait web sitesinden elektronik ortamda veya telefondan sipariş verdiği, sözleşmede bahsi geçen nitelikleri haiz ve yine sözleşmede satış fiyatı belirtilen mal/hizmetin satışı ve teslimi ile ilgili olarak 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ve Mesafeli Sözleşmelere Dair Yönetmelik hükümleri gereğince tarafların hak ve yükümlülüklerinin saptanmasıdır.

Siparişi alınan ürünler Kargo firması ile gönderilmekte olup, İstanbul içi siparişlerde, müşterinin talebi ve ekstra gönderi maliyeti ile motorlu kurye ile gönderimi tarafımızca yapılmaktadır.  Tüm ürünler, kapalı kutu, jelatinli ve açılmamış bir şekilde gönderilir. Kargo aşamasında yaşanan aksaklıklarda müşterinin tutanak tutması ve kargo firmasına beyan etmesi ile değişim tarafımızca yapılmaktadır.

Fikri Mülkiyet Hakları

Bu web sitesindeki her tür metin, resim ve diğer materyale ait tüm telif hakları, ticari markalar ve diğer fikri mülkiyet hakları, adı geçen markalara ait olup, Türkiye’de ilgili markaların resmi bayii ya da temsilcilik bulunmamaktadır.

JUUL markası ile herhangi bir bağlantımız olmadığını, yetki verilmiş ya da onaylanmış hizmet ya da satış olmadığını beyan ve taahhüt ederiz.

Başka Web Sitelerine Bağlantılar

Bu Web sitemizde bağlantılar sizi JULL.NET.TR ağının dışına yönlendirebilir. Bu diğer web sitelerinin içeriği, verdiği bilgilerin doğruluğu veya bu sitelerin işlevinden hiçbir sorumluluk kabul etmez. Bağlantılar iyi niyetle verilmiştir ve bağlantı verdiğimiz diğer web sitelerinde daha sonra yapılan değişikliklerden sorumlu tutulamaz. Başka web sitelerine bağlantı verilmesi bu sitelerin bizim tarafından desteklendiği anlamına gelmez. Ziyaret ettiğiniz tüm diğer web sitelerinin yasal ve gizlilik bildirimlerinden haberdar olmanızı ve bunları dikkatle okumanızı öneririz.