İQOS HEETS FATİH

İQOS HEETS FATİH

İQOS ve HEETS sigara Philip Morris International tarafından ilk olarak Japonya ve İtalya’da satışa sunduğu sektörüne farklı bir bakış açısı ile üretilmiştir. Sigaranın ihtiva ettiği zararlı maddelerin önemli bir kısmının yanmasıyla oluştuğu düşünülerek, IQOS cihazları ile HEETS yakmadan ısıtmasıyla hem ihtiyaç duyulan nikotinin tamamı alınmış olunduğu, hem de zararlı maddelerde azalmalar meydana geldiği iletiliyor. Üstelik elektronik sigaralar gibi nikotini kimyasallardan elde etmek yerine, bildiğiniz HEETS ile kullanmanıza imkan veriyor. Duman yerine buhar çıktığı için neredeyse koku olmuyor. HEETS yanma değil ısınma olduğu için kül olmuyor.

FATİH HEETS çeşitleri

HEETS Amber , HEETS Ammil Dimension , HEETS Bronze , HEETS Green Zing , HEETS Noor , HEETS Purple , HEETS Sienna , HEETS Silver , HEETS Teak Selection , HEETS Tropical Swift , HEETS Turquoise – Turkuaz ve HEETS Yellow.

FATİH İQOS Modelleri

İQOS 2.4 PLUS
İQOS 3
İQOS DUO
İQOS Lil Solid 2.0
İQOS Lil Solid
IQOS ILUMAI
İQOS Iluma Prime

FATİH İQOS HEETS SATIŞ

HOBYAR MAHALLESİ
KARAGÜMRÜK MAHALLESİ
KOCA MUSTAFAPAŞA MAHALLESİ
KÜÇÜK AYASOFYA MAHALLESİ
MERCAN MAHALLESİ
MEVLANAKAPI MAHALLESİ
SİLİVRİKAPI MAHALLESİ
ŞEHREMİNİ MAHALLESİ
TAHTAKALE MAHALLESİ
TOPKAPI MAHALLESİ
YEDİKULE MAHALLESİ

İQOS cihazları ve HEETS sigara – filtreleri orjinal ürünlerini vapem.org adresinden kolaylıkla sipariş verebilirsiniz. IQOS HEETS aynı gün kurye yada kargo ile gönderim yapılmaktadır. Tüm Türkiye’ye IQOS ve HEETS ürünleri IQOS HEETS FATİH tarafından kargo ile adresinize teslim edilmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir